Šumperk.info

oblačno oblačno, 16°C

Dnes je úterý 29.4 a svátek má Robert

Aktuality:


Džemfest prodává Zajíce v pytli

16. 4. 2018 v 14:15 - Festival Džemfest zahájil předprodej vstupenek na svůj 19. ročník, který se uskuteční 19. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou k mání za poloviční cenu. Má to ale háček. Pořadatelé nezveřejnili program.

Akce stylově pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u návštěvníků Džemfestu stále roste. „První rok jsme takto prodali asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes čtyři sta. Máme upřímnou radost, že lidé půl roku dopředu nakupují lístky, aniž by znali program, moc si vážíme jejich důvěry,“ uvedl pořadatel Ondřej Polák.

Vstupenky za speciální cenu 250 korun si zájemci mohou nyní objednávat na webových stránkách Dzemfest.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 399 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem v den konání Džemfestu jsou vstupenky zpravidla již vyprodané.

„Díky akci Zajíc v pytli mohou skupiny kamarádů ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které jim pak zůstanou třeba na dodržování pitného režimu během festivalu,“ dodává s úsměvem Ondřej Polák.


Autor: - red -

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama