Šumperk.info

zataženo zataženo, 10°C

Dnes je úterý 22.4 a svátek má Evženie

Aktuality:


Policie žádá občany o pomoc. Poznáte tyto dva muže?

19. 3. 2018 v 12:56 - V tiskové zprávě ze dne 9. 1. 2018 jsme informovali, že někdy v době ze 7. na 8. ledna vnikl ve Velkých Losinách na Šumpersku dosud nezjištěný pachatel do prostor kanceláří tamější firmy. Z této si odnesl elektroniku, příruční pokladnu, fotoaparáty, ale také elektrocentrálu. Majiteli firmy způsobil škodu za bezmála 65 tisíc korun.
Poznáte tyto dva muže?
Poznáte tyto dva muže?

Ze zajištěných kamerových záznamů je patrné, že se na krádeži podíleli hned dva pachatelé. Jeden hlídkoval před objektem a druhý poté, co se vloupal do vnitřních prostor firmy, bral téměř vše, co mu přišlo pod ruku.
Hlídkující muž byl oblečen do modrých kalhot a modré zimní bundy s kapucí. Na hlavě měl černého kulicha, na zádech nesl batoh modré barvy.
Druhý z pachatelů měl na sobě černou zimní bundu a černé kalhoty, pravděpodobně tepláky, černé sportovní botasky, bílé ponožky a na hlavě černou kšiltovku značky Nike. Přes rameno měl černou příruční tašku s bílým nápisem Reebok. Oba pachatelé byli světlé pleti.V případě dopadení oběma pachatelům podle trestního zákoníku hrozí až pětiletý trest odnětí svobody nebo peněžitý trest.
Obracíme se na veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění pachatelů zachycených na videozáznamu. Jakoukoliv informaci o těchto osobách policisté přijmou na kterémkoli oddělení Policie ČR, nebo na bezplatné lince 158.


Autor: por. Mgr. Jiřina Vybíhalová

Reklama


Reklama

Komerční sdělení

Šumperk.info na Facebooku

Přidejte se k nám na facebooku.

Reklama

Reklama