Starší žáci U15

FK SAN-JV ŠUMPERK – TŘINEC 2:6(1:6)

Sestava:Šula(Dus), Krňávek(Hél,Mátl), Zatloukal(Kašpar), Drozd, Anděl(Matyáš), Tomáš, Šmirjak, Ondráček, Šimek(Cikryt), Rybníkár(Komárek), Hejl

Střelci : Rybníkár, Ondráček p.k.

Měli jsme velmi špatný vstup do utkání, ve 2 min jsme prohrávali 0:1, ve 20 min 0:5. Všechny branky jsme dostali po hrubých chybách. Na kluzkém terénu se projevil nezodpovědný přístup některých hráčů. Někteří se v průběhu zápasu zranili. Na střídání bylo tentokrát dostatek hráčů, ve druhém poločase jsme vyhráli 1:0, ale celkový výsledek je pro nás špatný. Se soupeřem jsme měli hrát vyrovnanější zápas.

Komentář: trenér Slončík

Starší žáci U14

FK SAN-JV Šumperk – TŘINEC 3:2 (1:2)

Sestava: Dus(35.Skýva) - Breckl(50.Kubíček), Scheuter, Diblík, Bubeníček - Nosál(35.Zrník), Jurka(65.Kühndel), Novák, Bartoník(35.Koždoň) - Čikl(58.Žák), Svačinka

Střelci : Svačinka, Čikl, Novák

V opravdu psím počasí, kdy po celou dobu hustě pršelo, jsme odehráli další zápas proti týmu z Třince. Jeho dosavadní výsledky budily respekt. Kluci ale od začátku dávali do zápasu vše, kdy do 15.minuty jsme byli velmi aktivní. Vyvrcholením této snahy byl gól Svačinky po rohovém kopu. Potom ale soupeř postupně začínal mít navrch. Nejprve srovnal vlastním gólem Nováka po dalším rohovém kopu a potom Kuba Dus v bráně vykouzlil neuvěřitelný kiks a Třinec šel do vedení. Po obrátce jsme po pěkné akci vyrovnali 53´ Čiklem a hned v 56´ se krásně z 22metrů trefil Novák. Soupeře jsme již do dalších šancí nepustili a velkou bojovností jsme získali 3 body.